Chcesz sprzedać?

Czy wiesz jakie czynniki mają wpływ na sprzedaż nieruchomości?

Jeden z kluczowych czynników przy określaniu wartości nieruchomości oraz potencjalnej grupy kupujących.

Panujące trendy wystroju wnętrz zmieniają się nieustannie. To co podoba się Tobie, nie musi podobać się kupującemu. Ważne jest określenie poziomu standardu oraz w razie konieczności przeprowadzenie opłacalnych zmian.

Czy wiesz, że duży wpływ na atrakcyjność nieruchomości mają wpływ takie czynniki jak układ mieszkania, ekspozycja, widok z okien i powierzchnie dodatkowe- balkon, taras, komórka lokatorska, miejsce postojowe?

Kolejny z kluczowych czynników decydujący o sukcesie przebiegu sprzedaży. O ile problemu nie ma w dolnych granicach o tyle problem pojawia się, gdy Twoja nieruchomość zostanie przeszacowana. To znacząco wydłuża proces sprzedaży i powoduje opatrzenie się nieruchomość. Wbrew pozorom może to spowodować w przyszłości niższą cenę transakcyjną.

Bardzo ważny czynnik. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży możemy osiągnąć od 5% do nawet 10% wyższą cenę transakcyjną,. Chyba nie chciałbyś oglądać mieszkania, w którym nieprzyjemnie pachnie, jest brudno, a ściany są pomazane.

Odpowiednie nastawienie, słuchanie strony kupującej oraz wykorzystanie tego w odpowiednim momencie może przyśpieszyć cały proces.

Jasne i przejrzyste zasady współpracy ustalone na samym początku powodują zadowolenie moich klientów.

A tylko to ma znaczenie...

Model Działania

01

Konsultacja i oględziny nieruchomości

Jest to całkowicie niezobowiązująca część, od której rozpoczynam swoją pracę. Poznajemy siebie nawzajem oraz produkt z którym potencjalnie przyjdzie mi pracować. W trakcie spotkania zaproponuję Ci rozwiązania, które pomogą sprzedać Twoją nieruchomość przy jak najmniejszej liczbie problemów i jak najmniejszym Twoim zaangażowaniu. Dodatkowo poznasz w jaki sposób pracuję i co możesz dzięki temu zyskać.

02

Formalizacja naszej współpracy

Dzięki umowie pośrednictwa mamy jasno i klarownie sprecyzowane zasady współpracy. Dodatkowo chroni Cię ubezpieczenie OC, które każdy agent prowadzący działalność gospodarczą powinien posiadać.

03

Przygotowanie oferty do sprzedaży

Jeden z kluczowych etapów, od którego zależy w jakim czasie i za jaką kwotę zostanie sprzedana Twoja nieruchomość. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu możesz sporo zyskać.

04

Negocjacje, Dokumenty, Finalizacja

Najbardziej emocjonujący moment, gdy znajdziemy potencjalnego nabywcę. Jestem tutaj żebyś nie podjął pochopnej decyzji i nie uległ emocjom. Po wszsytkim zajmę się przygotowaniem niezbędnych dokumentów do transakcji i sprawnym przeprowadzeniem całego procesu (umowy, protokoły) do momentu przekazania nieruchomości w ręce nowego właściciela.

Proste, prawda?

Czas na kieliszek szampana bo właśnie sprzedaliśmy Twoje mieszkanie!

5-8%

O tyle wyższą cenę transakcyjną jesteś w stanie uzyskać, gdy zatrudniasz profesjonalistę, który odpowiednio przygotuje i zadba o ofertę.

2X

Okres sprzedaży nieruchomości skraca się nawet dwukrotnie, proporcjonalnie Twoje zadowolenie jest dwukrotnie większe.

95%

Tyle wynosi współczynnik skuteczności zamknięcia transakcji dla umowy wyłącznej, gdzie w przypadku umowy zwykłej to 7%.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam na bloga

WIĘCEJ