Chcesz kupić?

Proces zakupu może być stresującym etapem w Twoim życiu zwłaszcza, że nieruchomość trzeba zawsze sprawdzić pod kątem prawnym.

Czy wiesz, że ceny ofertowe nieruchomości na portalach potrafią być zawyżone nawet o 10% w stosunku do ceny transakcyjnej?

Zastanów się, czy jesteś gotowy zrobić to sam.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Jasne i przejrzyste zasady współpracy ustalone na samym początku powodują zadowolenie moich klientów.

A tylko to ma znaczenie...

Model Działania

01

Spotkanie rozpoznawcze

Na tym etapie poznajemy się nawzajem ale również poznaję Twoje potrzeby. Szukasz dużego garażu? Czy tarasu na którym będziesz mógł relaksować się po pracy? Zobaczysz jak pracuję i co dzięki temu możesz zyskać.

02

Formalizacja współpracy

Dzięki umowie pośrednictwa mamy jasno i klarownie sprecyzowane zasady współpracy. Dodatkowo chroni Cię ubezpieczenie OC, które każdy agent prowadzący działalność gospodarczą powinien posiadać.

03

Przekopanie się przez stosy ofert, prezentacje

Widzisz 10 tych samych ogłoszeń dotyczących jednej nieruchomości z różnymi opisami, metrażami? Dzwonisz na ofertę i jest nieaktualna? Współpracując ze mną masz pewność, że oferty które wysyłam do Ciebie są wcześniej sprawdzone i zweryfikowane. Jeśli istnieje taka możliwość oglądam je przed Tobą, aby upewnić się, że dana oferta spełnia Twoje główne wymagania.

04

Negocjacje i formalizacja

Najbardziej emocjonujący moment, gdy znajdziemy wymarzoną nieruchomość. Jestem tutaj żebyś nie podjął pochopnej decyzji i nie uległ emocjom. Po wszsytkim zaję się sprawnym przeprowadzeniem całego procesu (umowy, protokoły) do momentu przekazania nieruchomości w Twoje ręce.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam na bloga

WIĘCEJ