Opinie klientów

Sprawdź co mówią o mnie inni!

Piotr Jamróz

SPRZEDAŻ MIESZKANIA

Perełka na rynku agencji nieruchomości. Profesjonalne, indywidualne podejście do współpracy. Agencję wyróżnia również wysoka etyka zawodowa, sumienność i zaangażowanie. Pan Piotr Zielonka, który z nami współpracował, jest bardzo doświadczonym agentem z bogatą wiedzą. Pozwoliło to na bardzo szybkie przeprowadzenie transakcji, gdzie wszelkie pytania i wątpliwości mogliśmy rozwiązać w błyskawicznym tempie i bez niedomówień. Gorąco polecam!

Anastasiya Yakimovich

WŁAŚCICIELKA NOWEGO MIESZKANIA

I'll recommend the company and especially Piotr Zielonka (I've been working with him) even to the closest friends of mine. Piotr has the eye for the details and handles all the questions on time. What especially helped me is that all the communication was in English. The apartment is perfect, the service was extremely good - what else can you ask for?

Misialenka Wilk

SPRZEDAŻ MIESZKANIA

Pełny profesjonalizm, zaangażowanie w sprawy klienta, uczciwość. Mieszkanie sprzedane bardzo szybko, w dobrej cenie, pełna opieka nad dokumentami i sprawami administracyjnymi, nie musiałam się martwić żadną papirologią. A w zasadzie to niczym nie musiałam się martwić ?.

Sławomir Adamowicz

SPRZEDAŻ MIESZKANIA

Pan Piotr Zielonka to utalentowany Agent Nieruchomości który wyprzedził nasze oczekiwania w ciągu krótkiej, zaledwie trzymiesięcznej współpracy doprowadzając do pełnego zakończenia sprzedaży mieszkania w skomplikowanej globalnej sytuacji.
W tym czasie wykazał się pełnym zaangażowaniem, doskonalą znajomością lokalnych uwarunkowań i sprawną koordynacja prawno/logistyczna.
Polecamy Pana Piotra Zielonkę wszystkim tym którzy cenią profesjonalizm i efektywność przy sprzedaży nieruchomości.

Magdalena Neisser

WŁAŚCICIELKA NOWEGO MIESZKANIA

Pełen profesjonalizm od samego początku współpracy! Moją sprawą zajął się Pan Piotr Zielonka i od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Dzisiaj jestem szczęśliwą właścicielką mieszkania, które w 100% odpowiada moim preferencjom. Zajął się absolutnie wszystkim: umawianie spotkań z deweloperami, maile, telefony, formalności ... Dziękuję!
Bezdyskusyjny numer 1 agencji nieruchomości w Krakowie, polecam !!!

Anna Porwolik

WŁAŚCICIELKA NOWEGO MIESZKANIA

Kolejny raz Pan Piotr wykazał się profesjonalizmem oraz rzeczowym podejściem do tematu. Mieszkanie zostało wynajęte w ekspresowym terminie, a formalności dopięte na ostatni guzik. Gorąco polecam !

Iwona Gryglak

WŁAŚCICIELKA WYNAJMOWANEGO MIESZKANIA

Mieszkanie Mogilska Tower - obsługa Pan Piotr Zielonka, bardzo dziękuje za miła obsługę, pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i precyzyjne doradztwo.
Pozytywne efekty Pana pracy odczuwam co miesiąc na koncie ? Gorąco polecam ???

Anna Gomułczak

SPRZEDAŻ MIESZKANIA

Polecam współpracę z Panien Piotrem. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Pan Piotr to wzór opanowania, skuteczności i uprzejmości. Polecam

Chronię interesy swoich klientów i osiągam dla nich najlepsze wyniki końcowe.

 

200 +

Sprzedanych i wynajętych nieruchomości w niespełna 4 lata

110 %

Mojego zaangażowania

95 %

Współczynnik skuteczności zamknięcia transakcji

200

Sprzedanych i wynajętych nieruchomości w ostatnich 4 latach

+

110

Mojego<p> zaangażowania

%

95

Współczynnik skuteczności zamknięcia transakcji

%