Mieszkanie, ul. Przemysłowa

zdjęcia oferty

opis

Jesteś Pośrednikiem i szukasz nieruchomości dla swojego klienta?

Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.

Możesz wysłać ofertę bezpośrednio klientom poszukującym z systemu MLS jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznej wymiany ofert.

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Garden Residence. Na terenie budynku znajduje się Saturn Fitness, Spa oraz basen. Teren ogrodzony, w środku znajduje się ogromny, zadbany i pełen kwiatów strzeżony dziedziniec, w którym można się zrelaksować. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Galeria Kazimierz, Fabryka Schindlera, MOCAK, klimatyczny Kazimierz, bulwary wiślane. W pobliżu znajduje się szybki tramwaj z przystanku "Zabłocie" (linie 9, 20, 50). Niedaleko inwestycji znajdują się liczne biurowce takie jak: Enterprise, Brown Brothers Harriman, Oragne Office Park.

OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie o powierzchni 40m składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. W salonie znajdziemy rozkładaną kanapę, stół z dwoma krzesłami, garderobę i stół kawowy. Aneks kuchenny zaopatrzony jest w małą lodówkę z zamrażarką w zabudowie, płytę grzewczą, piekarnik i okap. Łazienka posiada pralkę wannę, sanitariat i lustro.

OPŁATY:
1) czynsz miesięczny: 1 850zł (w cenie piwnica)
2) czynsz administracyjny: 300 zł
3) prąd według zużycia
4) kaucja zwrotna: 2 300 zł