Mieszkanie, ul. Oświecenia

zdjęcia oferty

opis

Jesteś Pośrednikiem i szukasz nieruchomości dla swojego klienta?

Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.

Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznej wymiany ofert. 

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością zlokalizowaną przy ulicy Osiedle Oświecenia 45. Nieruchomośc może stanowić komfortowe miejsce do zamieszkania ale i stanowi interesującą ofertę inwestycyjną.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym położeniu pod kątem komunikacji miejskiej. Bezpośredni autobus do Galerii Krakowskiej, wiele innych linii ale także nieopodal przystanek tramwajowy.
W pobliżu znajdziemy takie punkty jak: Galeria Serenada, CH Krokus, Auchan, Park Wodny, Quattro Business Park, Capgemini, Castorama, Obi.

Parametry nieruchomości:
Lokal mieszkalny usytuowany jest na wysokim parterze budynku z 1990 roku. Cały budynek posiada 4 piętra.
Składa się z 3 osobnych pokoi, osobnej kuchni, osobnej toalety i łazienki. Dodatkową powierzchnią jest piwnica o powierzchni 4,5m i 4m balkon z wyjściem z salonu. Dużym plusem jest usytuowanie okna z salonu na ulicę Bohomolca co pozwala cieszyć się przestrzenią i widokiem.

W mieszkaniu wszystkie ściany są ścianami działowymi, przez co można salon połączyć z kuchnią lub zmieniać układ według upodobań. Lokal nie posiada mebli w pokojach i kuchni, niedawno został odświeżony, stąd jest gotowy do wejścia od zaraz.

Parkowanie: Istnieje możliwość zaparkowania za szlabanem przy użyciu pilota. Teren ten dostępny jest tylko dla mieszkańców osiedla.

Ekspozycja okien:
- salon zachód
- sypialnia: wschód
- kuchnia: północ

Ogrzewanie lokalu: sieć MPEC
Ogrzewanie wody: piecyk gazowy z otwartą komorą spalania
Ogrzewanie wody w kuchni: boiler
W 2019r. ma zostać wykonane podłączenie ciepłej wody z sieci MPEC.

Koszty utrzymania:
- czynsz administracyjny ok. 600 zł. W maju tego roku będzie wynosić około 520 zł ze względu na brak dodatkowych kosztów  w związku termomodernizacją budynku.

Forma prawna:
- Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej.
Istnieje możliwość założenia księgi wieczystej.