Mieszkanie, ul. Solna

zdjęcia oferty

opis

Jesteś Pośrednikiem i szukasz nieruchomości dla swojego klienta?

Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.

Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznej wymiany ofert.

Przedstawiam dużą kawalerką o powierzchni 38,82m zlokalizowaną tuż przy Placu Bohaterów Getta w prestiżowej inwestycji "Kamienica Solna" z 2015 roku.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrym miejscu- w samym sercu Placu Bohaterów Getta. Do przystanku tramwajowego mamy 100m, który dowiezie nas do centrum, Galerii Krakowskiej i wielu innych istotnych na mapie Krakowa miejsc. Odległość od Bulwarów Wiślanych to zaledwie 200m. W pobliżu znajdziemy sporo restauracji, sklepów handlowo - usługowych.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Lokal usytuowany jest na 1 piętrze bloku z windą. Posiada powierzchnię 38,82m i składa się z dużego loftowego pokoju połączonego z aneksem kuchennym.

Sprzedawany jest z całym wyposażeniem, wykończony w bardzo wysokim standardzie: drewniana deska na podłogach, wysokiej jakości sprzęt agd, nowoczesne detale z betonu architektonicznego.

Obecnie wynajmowany, ale również bardzo dobrze sprawdzał się w wynajmie krótkoterminowym.

Czynsz administracyjny wynosi obecnie 215 zł  z zaliczkami na ogrzewanie, wodę ciepłą, wodę zimną, utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości.

Cena: 435.000 zł

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu
Piotr Zielonka, 600 242 851