Mieszkanie, ul. Paulińska

zdjęcia oferty

opis

Jesteś Pośrednikiem i szukasz nieruchomości dla swojego klienta?

Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.

Możesz wysłać ofertę bezpośrednio klientom poszukującym z systemu MLS jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznej wymiany ofert.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Paulińskiej. W pobliżu znajdziemy wiele restauracji, punktów usługowych, Forum Przestrzenie, Centrum Kongresowe ICE, Zamek na Wawelu. Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską tramwajową i autobusową.

Opis mieszkania: Lokal usytuowany jest na 4 piętrze kamienicy z windą. Posiada powierzchnię 70m2 i składa się z dwóch niezależnych pokojów, holu, kuchni z jadalnią i łazienki.

Z salonu mamy wyjście na bardzo przyjemny taras z widokiem
Kuchnia zaopatrzona jest w najważniejsze sprzęty (lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik z funkcją mikrofali, okap, płyta ceramiczna grzewcza) + stół jadalny z krzesłami
Sypialnia posiada dużą garderobę w zabudowie oraz łóżko z materacem.
Łazienka: pralka, sanitariat, wanna z przeszkleniem

OPŁATY:
1) czynsz miesięczny: 2 900 zł
2) czynsz administracyjny - 590 zł (zaliczka na ogrzewanie miejskie, wodę zimną, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci
3) zaliczka na prąd
4) zaliczka na gaz (ogrzewanie wody)
5) kaucja zwrotna: 3 500 zł

Jesteś Pośrednikiem? Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.
Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznego sytemu wymiany ofert!